Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Aktualności

5. FOTOSYNTEZA. ŚWIAT ESTERY

Izba Historii Skierniewic i Towarzystwo Przyjaciół Skierniewic zachęcają do udziału w 5 edycji konkursu Fotosynteza. To konkurs dla wszystkich, dla których fotografia jest formą estetycznej wypowiedzi, a chętni do wzięcia udziału w konkursie proszeni są o przygotowanie prac fotograficznych zainspirowanych twórczością Estery Karp/Esther Carp (1897-1970), malarki związanej z Ecole de Paris.

Prace należy dostarczyć w formie papierowej i elektronicznej do 13 września 2017 r. do siedziby Izby Historii Skierniewic. Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 1400 zł – I nagroda, 1000 zł – II nagroda i 500 zł – III nagroda.

Prace zostaną zaprezentowane na wystawie, której wernisaż zaplanowano na 13 października 2017 w Izbie Historii Skierniewic podczas Festiwalu „Skierniewicerzy, czyli sąsiedzi”, realizowanego w ramach konkursu „Koalicje Kultury”.


wróć do strony głównej
dołącz do koalicji

Najbliższe wydarzenia