Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Aktualności

Cykl warsztatów dobiegł końca

Celem naszych koalicyjnych warsztatów jest wyposażenie edukatorów i animatorów kultury z regionu łódzkiego w nowe narzędzia, umożliwające jeszcze lepszą pracę na rzecz lokalnych społeczności. Poza tym nasze spotkania w ośrodkach partnerskich to znakomita okazja, żeby wymienić się wiedzą, doświadczeniami, ale też po prostu lepiej się poznać i skonsolidować środowisko osób, związanych z edukacją kulturową.

O poprowadzenie zajęć poprosiliśmy specjalistów różnych dziedzin. Warsztaty z emisji głosu poprowadziła śpiewaczka i pedagog Monika Kolasa-Hladikova, warsztat pracy metodą dramy przygotowała natomiast Hanna Jastrzębska-Gzella. Z kolei Magdalena Gaj-Nowicka podpowiedziała, jak opracować i realizować projekty, a warsztat kreatywnej pracy ze sztuką, zwłaszcza nowoczesną przeprowadziły na zmianę edukatorki Muzeum Sztuki w Łodzi Katarzyna Mądrzycka-Adamczyk i Maja Pawlikowska.

Gościnne przyjęcie zgotowali nam kolejno: Łaski Dom Kultury (7-8.10), Kutnowski Dom Kultury (14-15.10), Miejskie Centrum Kultury Giganty Mocy w Bełchatowie (21-22.10) oraz Muzeum Okręgowe w Tomaszowie Mazowieckim (28-29.10).


wróć do strony głównej
dołącz do koalicji

Najbliższe wydarzenia