Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Aktualności

Jesienne warsztaty

Po raz kolejny przygotowaliśmy cykl szkoleń dla edukatorów i animatorów kultury. Odbędą się one w październikowe weekendy. Pierwsze spotkanie odbędzie się  w Łaskim Domu Kultury (7-8.10), kolejne w Kutnowskim Domu Kultury (14-15.10), w Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie (21-22.10) oraz w Muzeum Okręgowym w Tomaszowie Mazowieckim (28-29.10).

W każdym szkoleniu weźmie udział ok. 35 osób. Przed nimi cztery bloki tematyczne. Warsztaty z emisji głosu poprowadzi śpiewaczka i pedagog Monika Kolasa-Hladikova, warsztat pracy metodą dramy przygotowała natomiast Hanna Jastrzębska-Gzella. Z kolei Magdalena Gaj-Nowicka podpowie, jak opracować i realizować projekty, a warsztat kreatywnej pracy ze sztuką, zwłaszcza nowoczesną przeprowadzą edukatorki Muzeum Sztuki w Łodzi Katarzyna Mądrzycka-AdamczykMaja Pawlikowska.


wróć do strony głównej
dołącz do koalicji

Najbliższe wydarzenia