Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Aktualności

Jeszcze jedno szkolenie

Dobiega końca wiosenny cykl szkoleń dla edukatorów i animatorów kultury. Przed nami jeszcze jedno spotkanie, w najbliższą sobotę w Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach. 

Pierwsze zajęcia poprowadzi Hanna Zielińska – animatorka kultury, trenerka antydyskryminacyjna, członkini Stowarzyszenia Praktyków Kultury i Towarzystwa Edukacji Antydyskryminacyjnej. Jej warsztaty „Co nas łączy, co nas dzieli? Perspektywa antydyskryminacyjna w animacji kultury” pomogą sprawdzić, jak stereotypy wpływają na nasze postrzeganie „innych” i jak się mają do działań animacyjnych i edukacyjnych. Będą też inspiracją do tworzenia projektów bardziej włączających i otwartych na społeczną różnorodność.

Drugi blok to „Kontakt improwizacja. Świadomość ciała w ruchu” – warsztat opracowany przez Michała Ratajskiego – performera, pedagoga, tancerza, założyciela teatru tańca KIJO. Dzięki niemu uczestnicy postarają się pobudzić myślenie i ciekawość w ciele, by odkryć własną ścieżkę poszukiwań dla ruchu, jako formy komunikacji.


wróć do strony głównej
dołącz do koalicji

Najbliższe wydarzenia