Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Aktualności

Kulturalnie i tanecznie w Krakowie

Tańcz, graj i doświadczaj kultury to przedsięwzięcie organizowane wspólnie przez Gminny Ośrodek Kultury w Rzeczycy, Andrzeja Sochę – nauczyciela z 17-letnim stażem oraz Mirosława Murgrabię, kapelmistrza orkiestr dętych w Bełchatowie oraz Czerniewicach, instruktora nauki gry na instrumentach dętych. Dzięki dofinansowaniu tegoroczne wyjazdowe warsztaty zostaną przeniesione do Krakowa i połączone ze zwiedzaniem kulturalnych atrakcji miasta. Udział w projekcie wezmą dzieci i młodzież z Orkiestry Dętej Rzeczyca oraz zespołu tanecznego Twist.

Podczas dwóch dni odbywać się będą codzienne próby i zajęcia, tak jak dzieje się to podczas warsztatów profesjonalnych muzyków i tancerzy. Tańczący uczestnicy projektu – młodzi artyści z zespołu Twist wezmą udział w zajęciachorganizowanych wspólnie z grupą z Polskiego Towarzystwa Tanecznego. W planach wyjazdu jest też poszerzająca muzyczne horyzonty wizyta w siedzibie Orkiestry Stołecznej Królewskiego Miasta Krakowa Sinfonietta Cracovia, która będzie też okazją do poznania jej muzyków. Uczestnicy zwiedzą też Muzeum Historyczne Miasta Kraków oraz Filharmonię Krakowską im. Karola Szymanowskiego.

Kwota dofinansowania: 9 990 zł


wróć do strony głównej
dołącz do koalicji

Najbliższe wydarzenia