Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Aktualności

Ogłaszamy nabór!

Jesteś edukatorem, animatorem kultury, nauczycielem? Masz pomysł na projekt edukacyjny? Mieszkasz i działasz w województwie łódzkim? Koalicje Kultury zapraszają do współpracy i proponują pieniądze na projekty. Muzeum Sztuki w Łodzi, operator regionalny programu Bardzo Młoda Kultura rozpoczyna nabór wniosków do konkursu grantowego dla edukatorów i animatorów kultury.

Koalicje Kultury przechodzą do kolejnego etapu. Po serii szkoleń przygotowanych przez Muzeum Sztuki w Łodzi i partnerów w regionie, przyszedł czas na konkurs grantowy. Jego głównym celem jest wspieranie współpracy pomiędzy podmiotami reprezentującymi sektor kultury i sektor edukacji w realizowaniu wspólnych przedsięwzięć z zakresu edukacji i animacji kulturowej. Konkurs zakłada przyznanie w 2016 roku minimalnie 9 równorzędnych nagród, przy czym nagrodą tą jest realizacja projektu z zakresu edukacji i animacji kulturowej we współpracy z organizatorem. Tegoroczny budżet to 90 000 złotych, a na wsparcie pojedynczego projektu przeznaczone zostanie maksymalnie 10 000 złotych netto. 

Dowiedz się więcej...


wróć do strony głównej
dołącz do koalicji

Najbliższe wydarzenia