Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Aktualności

Podsumowujemy drugi rok działania

Z jednej strony integrują środowisko edukatorów kultury i nauczycieli, pomagają podnosić kwalifikacje, wymienić się doświadczeniami. Z drugiej – oferują atrakcyjny program warsztatów i pieniądze na projekty grantowe, realizowane na terenie całego województwa. Koalicje Kultury, łódzka odsłona organizowanego przez Narodowe Centrum Kultury ogólnopolskiego programu Bardzo Młoda Kultura,  już drugi rok podnoszą jakość edukacji kulturowej w regionie.

Do rozmów o tym, co się udało i nad czym wspólnie będziemy jeszcze pracować zapraszamy do nas do Muzeum Sztuki w Łodzi ms2, ul. Ogrodowa 19, w najbliższy piątek (17 listopada), o g. 10:00. Liczymy na obecność wszystkich, którzy w tym roku współpracowali z Koalicjami – uczestników warsztatów, partnerów z instytucji z regionu. Będą z nami też jurorzy konkursu grantowego i realizatorzy zwycięskich projektów, których prezentacje dadzą pretekst do wymiany doświadczeń. Dzięki naszym gościom będziemy mogli omówić wnioski z diagnozy stanu edukacji kulturowej w Polsce i województwie łódzkim. Na zakończenie zapraszamy do wzięcia udziału w wernisażu wystawy „Dom ze snów” w Muzeum Pałac Herbsta.

 

Konferencja podsumowująca rok 2017 w Koalicjach  Kultury
17 listopada, Muzeum Sztuki w Łodzi

10:00 – Powitanie gości, podsumowanie działań Koalicji Kultury Leszek Karczewski, Agnieszka Wojciechowska-Sej, MSŁ

10:30 – Prezentacje zwycięskich projektów z konkursu grantowego

12:30 – Kryteria oceny konkursu grantowego - uwagi jurorów  – Anna Wotlińska i Karolina Vysata, dyskusja

13:30 – Lunch

14:00 – Edukacja kulturowa – Marcin Brzozowski

15:00 – Diagnoza stanu edukacji kulturowej w województwie łódzkim – Roman Batko CONSULTING

15:30 – Diagnoza stanu edukacji kulturowej w Polsce – Maciej Frąckowiak

16:00 – Warsztat ewaluacyjny – Agnieszka Wojciechowska-Sej

16:30 – Przerwa kawowa

18:00 – Wernisaż wystawy „Dom ze snów” Muzeum Pałac Herbsta

Zgłoszenia na konferencję prosimy nadsyłać drogą elektroniczną na adres biuro@koalicjekultury.pl. Liczba miejsc ograniczona. 


wróć do strony głównej
dołącz do koalicji

Najbliższe wydarzenia