Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Aktualności

Spotkanie z pisarką

Roksana Jędrzejewska-Wróbel, laureatka Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego, autorka Najlepszej Książki Dziecięcej „Przecinek i kropka” 2009. Napisała ponad dwadzieścia książek dla najmłodszych, które otrzymały wiele nagród i wyróżnień, między innymi nagrodę „BESTSELLER-ka”, a także trafiły na Listę Skarbów Muzeum Książki Dziecięcej oraz na Złotą Listę Fundacji ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom. Współpracuje z redakcją dziecięcą Polskiego Radia jako autorka słuchowisk. Dla TVP1 pisała scenariusze i teksty piosenek do dobranocki „Babcia Róża i Gryzelka”. Jej bajki i opowiadania ukazują się w Świerszczyku, wcześniej także w Misiu. 

Pisarka wybrała się do Gomunic na zaproszenie tworców projektu „Jak to z pismem i książką było'', realizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Gomunicach wspólnie z tamtejszym Zespołem Szkolno-Przedszkolnym. Była wspólna zabawa, wiele pytań o pracę pisarza i podpisywanie książek z przygodami Florki. 

 


wróć do strony głównej
dołącz do koalicji

Najbliższe wydarzenia