Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Aktualności

Uwolnili z magazynów

Niedostępne, skostniałe, nudne? Muzeum w Tomaszowie Mazowieckim im. Antoniego hr. Ostrowskiego we współpracy z Towarzystwem Przyjaciół Muzeum udowodnia, że stereotypy o muzeach są absolutnie nieprawdziwe. I zapraszana wernisaż wystawy. Reminiscencje. Uwolnione z magazynów".  

Ekspozycję przygotowali uczestnicy projektu Uwolnić z magazynów. Muzealia okiem niemuzealników, którzy najpierw w czasie warsztatów i zajęć poznawali wszystkie działy i zakamarki tomaszowskiego muzeum, dowiadywali się jak buduje się wystawę, sami wybierali eksponaty. Dziś zaprezentują efekty sowjej pracy. 

Które muzealia zostały uwlonione", jak niemuzealnicy zaaranżowali wystawę, jaka jest jej idea i cel, można się przekonać zwiedzając ekspozycję w okresie od 13 października do 26 listopada 2017 r. Wernisaż i kuratorskie oprowadzanie odbędzie się w piątek 13 października o godz. 17.00.


wróć do strony głównej
dołącz do koalicji

Najbliższe wydarzenia