Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Aktualności

Wolontariusze się szkolą

Projekt „Wolontariusz jako animator kultury" nabiera rozpędu. Za uczestnikami pierwsze warsztaty – na pierwszy rzut poszły „Praca z muzyką" oraz „Tworzenie choreografii i form scenicznych”. Gospodarzem zajęć była Strefa Ruchu w Pabianicach.

Autorski cykl szkoleniowy został przygotowany przez Stowarzyszenie Młodzieży I Osób z Problemami Psychicznymi, Ich Rodzin i Przyjaciół „Pomost”, Stowarzyszenie Grupa Wolontarystyczna „Agrafka”, Regionalne Centrum Wolontariatu „Centerko” oraz Łukasza Zimnocha-Bednarka – artystę, fotografa.

Przedsięwzięcie skierowane jest do wolontariuszy aktywnie działających na terenie Łodzi i Pabianic, którzy chcą podnieść swoje kompetencje, nauczyć się lepiej planować i sprawniej realizować działania wolontarystycznych w podmiotach zajmujących się kulturą. Na cykl zajęć składają się wykłady, spotkania oraz warsztaty prowadzone przez doświadczonych specjalistów ze świata kultury i sztuki. 


wróć do strony głównej
dołącz do koalicji

Najbliższe wydarzenia