Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Aktualności

Zaczęliśmy warsztaty

Rozpoczęlismy pierwszy blok szkoleniowy dotyczy diagnozy i oceny. Warsztaty „ABC Diagnozy” przygotował zespół ekspertów z Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu. Katarzyna Chajbos, Jakub Walczyk i Bartek Lis podpowiadają, co zrobić, żeby działania animacyjne były adekwatne dla ich odbiorców i miejsc, dla których są planowane. Zaproponowane przez nich ćwiczenia pomagają przyjrzeć się poszczególnym etapom pracy projektowej, zastanowić nad tym, czym jest animacja społeczna i poznać praktyczne narzędzia do prowadzenia diagnozy społecznej.

Z kolei zajęcia „Ewa, Lu, Acja – zapraszają do rozwoju. Ocenianie – jakie bywa, a jakie może być...” opracowane przez Wigę Bednarkową traktują o wzmacnianiu efektywności procesu dydaktycznego poprzez ocenianie kształtujące.

Pierwsze spotkania z tego cyklu szkoleniowego dbyły się w Muzeum im. hr. Ostrowskiego w Tomaszowie Mazowieckim i w Miejskim Ośrodku Kultury w Konstantynowie Łódzkim. Przed nami jeszcze jedno spotkanie w Bełchatowie w Miejskim Centrum Kultury PGE Giganty Mocy (8 kwietnia).


wróć do strony głównej
dołącz do koalicji

Najbliższe wydarzenia