Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Aktualności

Zapraszamy na szkolenia

Koalicje Kultury  zwierają szeregi. Po serii spotkań z partnerami w terenie i przedstawicielami środowisk oświatowych i kultury ruszyły zapisy na majowe warsztaty dla edukatorów i animatorów z województwa. Operator regionalny – Muzeum Sztuki w Łodzi zaprasza wszystkich zainteresowanych podnoszeniem kwalifikacji, ale też dofinansowaniem projektów w ramach programu grantowego. 
Gospodarzami spotkań w pierwszej odsłonie programu są: Fundacja Rozwoju Gmin „PRYM”, Miejski Dom Kultury w Radomsku, Miejski Ośrodek Kultury w Konstantynowie Łódzkim oraz Łowicki Ośrodek Kultury. Edukatorzy Muzeum Sztuki, z dr Leszkiem Karczewskim na czele podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem w ramach wykładów performatywnych, a następnie w czasie warsztatów, wspólnie z grupą, zbudują przykładowe scenariusze zajęć z zakresu edukacji kulturowej, oparte na lokalnej tożsamości danego miejsca. Pierwsze ze spotkań już 10 maja. 


wróć do strony głównej
dołącz do koalicji

Najbliższe wydarzenia