Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Aktualności

DOŁĄCZ DO KOALICJI

Chcesz uzyskać dostęp do koalicyjnej bazy wiedzy i dołączyć do niej swoje materiały? Chcesz dodać nowe miejsce na mapie Koalicji Kultury? Chcesz publikować aktualności na naszej stronie? Poświęć nam kilka minut i zarejestruj się. Rejestracja na stronie wymaga podania danych kontaktowych w formularzu. W przypadku wypełnienia ankiety anonimowo rejestracja na stronie nie będzie możliwa.


1. Proszę wybrać jedną z dwóch możliwości

2. Czy jest Pan/i zatrudniony/a lub ściśle związany/a z jakimś podmiotem (np. instytucją, organizacją, szkołą, urzędem, firmą), która zajmuje się edukacją kulturową? Jeśli takich podmiotów jest więcej, proszę wybrać z listy najważniejszy z nich.

Można udzielić jednej odpowiedzi.

3. Prosimy o wskazanie obszarów, w których zajmuje się Pan/i edukacją kulturową – prowadzi ją, organizuje, naucza jej, bada i/lub finansuje.

Należy zaznaczyć co najmniej 1 odpowiedź.        

4. Do jakich grup wiekowych skierowana jest działalność w obszarze edukacji kulturowej, którą się Pan/i zajmuje?

Można zaznaczyć kilka odpowiedzi.

5. Tworzymy również regionalną, internetową mapę podmiotów działających w obszarze edukacji kulturowej. Jeśli wyraża/ją Pani/Pan/Państwo zgodę na umieszczenie podstawowych informacji o działaniach z zakresu edukacji kulturowej realizowanych przez Panią/Pana/podmiot na mapie, prosimy o podanie danych, które umieszczone zostaną na niej jako kontaktowe.6. Jeśli wypełnił/a Pan/i pola w powyższym pytaniu i zawierają one dane osobowe, prosimy o zaznaczenie zgody na ich przetwarzanie.

Można udzielić jednej odpowiedzi