Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Współpraca

Koalicje Kultury to program, żywy, stale rozwijający się. Do jego pełnej realizacji konieczne jest zaangażowanie jak największej grupy osób, zainteresowanej podnoszeniem standardów edukacji kulturowej w naszym regionie. Dlatego zapraszamy do współpracy: instytucje kultury, szkoły, indywidualnych nauczycieli, edukatorów, animatorów, przedstawicieli organizacji pozarządowych. Wszystkich, którzy tak jak my, wierzą, że  kultura jest prawem każdego człowieka. Określa, kim jesteśmy jako jednostki i jako wspólnota. Kształtuje charakter naszych relacji z innymi i światem. 

W ramach naszej strony internetowej i innych narzędzi promocji chcemy stworzyć przestrzeń prezentacji własnej oferty edukacyjnej i kulturalnej partnerów, a także wszelkich dobrych praktyk w zakresie edukacji kulturowej. 
Zachęcamy też do wsparcia programu, przez pomoc w rozwijaniu bazy wiedzy – zarówno wiedzy o edukatorach działających w lokalnych społecznościach czy instytucjach, jak i wiedzy w formie materiałów edukacyjnych, artykułów, wyników dostępnych badań.
Zapraszamy do współpracy.

Skontaktuj się z nami.


wróć do strony głównej
dołącz do koalicji

Najbliższe wydarzenia