Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Aktualności

Granty 2018

W tym roku uczestników konkursu czekają rozmowy (osobiste lub on-line) z jurorami, które zostały zaplanowane na 10 i 11 maja.

Podobnie jak w latach ubiegłych, jurorzy to specjaliści spoza województwa łódzkiego, co gwarantuje ich bezstronność. Aplikacje oceniać będą: Adam Florczyk (jeden z pomysłodawców i organizatorów Festiwalu Dekonstrukcji Słowa „Czytaj!”, wieloletni edukator w Centrum Promocji Młodych, koordynator częstochowskiej Nocy Kulturalnej), Anna Nonna Nawrot (psycholożka i historyczka sztuki, edukatorka muzealna, krytyczka sztuki współczesnej), Joanna Szymajda (doktor nauk humanistycznych, teatrolożka, psycholożka, wieloletnia wicedyrektor Instytutu Muzyki i Tańca), Marek Kościółek (twórca autorskiego Teatru „Krzyk”, reżyser, animator, działacz społeczny, pedagog i politolog) oraz Katarzyna Jankowska (kuratorka związana ze środowiskiem toruńskich organizacji pozarządowych, współzałożycielska i członkini Spółdzielni Socjalnej KULTURHAUZ).

Dowiedz się więcej...


wróć do strony głównej
dołącz do koalicji

Najbliższe wydarzenia